Přejete si být úspěšné a zároveň mít čas na to co

milujete?

Mojí prací je vám k tomu pomoci

#webdesign #auditwebu  #spravawebu #udrzbawebu #skoleniwordpress #skolenidivi #konzultace #brand #brandfoto #logo

Katarina Kulhava - webdesign a brand, fotografie

A proč si vybrat pro váš projekt právě mě?

Aby váš web mohl vyzařovat vaši duši a jediněčnost, potřebujete webaře, který se o vás zajímá. Zajímá se o vaši značku, vašeho srdcového klienta, vaše byznys cíle. Webař, který má přesah do marketingu, grafiky a UX.

Webař, který vám rozumí a sdílí stejné hodnoty.

Abych vám mohla porozumět, začneme kvalitní přípravou, vyplněním dotazníku, kde mi o sobě hodně řeknete. Na těchto informacích stavím váš jedinečný a strategický web, který představí vaší nejlepší verzi, vašeho génia.

Vás jako ikonu a duši svého webu.

Katarina Kulhava - webdesign a brand, fo

Jsem technický, pragmatický člověk s přesahem do spirituality, kterého baví grafika a vizuální stránka všeho.

Fotografie mě bavila už od puberty a při mém 3 letém působení v US, jsem si udělala kurz profesionálního fotografa v NEW YORK INSTITUTE OF PHOTOGRAPHY.

Práce, která mě nenaplňovala mě přivedla k rozhodnutí si v roce 2016 udělat kurz webmastra. Přesto jsem se poté dala na dráhu lektora jógy.

Pandemie dala vše do pohybu a donutila nás všechny přehodnotit svůj život.

Proto jsem oprášila znalosti, přidala k nim kurzy marketingu a brandingu od skvělých lektorek a vydala se do online světa, kde tvořím weby v souladu s vašimi hodnotami.

KDO JSEM

když nesedím za počítačem

#milovnice svobody #objevovatelka #fotografka #máma 4 nohého chlupáče z útulku #milovnice hor a čistého vzduchu #lektorka jógy #milovnice jídla, vína a kávy #věčný student života a toho, jak ho nejlépe prožít zdravě a v rovnováze mezi hlavou a srdcem

Katarína Kulhavá

Katarina Kulhava - webdesign a brand, fo