MŮJ PŘÍBĚH

Proč si vybrat pro váš projekt právě mě?

Aby váš web mohl vyzařovat vaši duši a jediněčnost, potřebujete webaře, který se o vás zajímá. Zajímá se o vaši značku, vašeho srdcového klienta, vaše byznys cíle. Webař, který má přesah do marketingu, grafiky a UX.

Webař, který vám rozumí a sdílí stejné hodnoty.

Abych vám mohla porozumět, začneme kvalitní přípravou, vyplněním dotazníku, kde mi o sobě hodně řeknete. Na těchto informacích stavím váš jedinečný a strategický web, který představí vaší nejlepší verzi, vašeho génia.

Vás jako ikonu a duši svého webu.

Katarina Kulhava webdesign & brandphotography profilová fotografie
Medituji na žizkově

Jsem technický, pragmatický člověk s přesahem do spirituality, kterého baví grafika a vizuální stránka všeho.

Fotografie mě bavila už od puberty a při mém 3 letém působení v US, jsem si udělala kurz profesionálního fotografa v NEW YORK INSTITUTE OF PHOTOGRAPHY.

Práce, která mě nenaplňovala mě přivedla k rozhodnutí si v roce 2016 udělat kurz webmastra. Přesto jsem se poté dala na dráhu lektora jógy.

Pandemie dala vše do pohybu a donutila nás všechny přehodnotit svůj život.

Proto jsem oprášila znalosti, přidala k nim kurzy marketingu a brandingu od skvělých lektorek a vydala se do online světa, kde tvořím weby v souladu s vašimi hodnotami.

KDO JSEM

když nesedím za počítačem

 

#milovnice svobody #objevovatelka #fotografka #máma 4 nohého chlupáče z útulku #milovnice hor a čistého vzduchu #lektorka jógy #milovnice jídla a vína, zeleného čaje #věčný student života a toho, jak ho nejlépe prožít zdravě a v rovnováze mezi hlavou a srdcem

Katarína Kulhavá

Katarína Kulhavá a Jessie

CO PRO VÁS TVOŘÍM

webdesign, brand fotografie, správa webu

Buďte úspěšné a šetřete čas na to, co milujete!

Brandové fotografie vdechnou vašemu webu duši a nový strategický web vytvořený tak, aby jste objevila svobodu a lehkost se o něj starat sama!

Pokud toužíte po brandových fotkách, které budou vyzařovat přesně to, co chcete, tak rozhodně využijte služeb Katariny. Nejen, že během focení je to všechno tak pohodové, že se necítíte vůbec špatně, že na vás koukají kolemjdoucí...

Michaela Wanke

www.svatbyprovilu.cz

Předtím jsem měla na webu fotky ze šablony, web byl fajn, ale takové bez duše trochu. Teď? Je to prostě boží a jsem nadšená. Z každé stránky dýchám JÁ a MŮJ BRAND. Jsem fakt nadšená a Katarínu vřele doporučuji.

Monika Boušková

www.monikabouskova.cz

Bola to plánovaná rýchloakcia, kde nakoniec nič nevyšlo podľa predstáv. Napriek tomu Katarine, ktorá nás fotila, nezišiel z tváre úsmev počas celého fotenia (fakt, prisahám!). Vo finále sa jej podaril majstrovský kúsok a sme neskutočne spokojné. Zachytila nás a esenciu LA SCHOLA dokonalo.

Ludmila Hoosová

www.laschola.cz

Děkuji Kataríně za hezký a čistý web, který je podle mých představ. Děkuji za velmi rychlou komunikaci a opravdu příjemnou spolupráci, ke které se s Katarinou určitě budu vracet.

Romana Eisele

www.romanaeisele.com

Na spolupráci s Katarínou nejvíce oceňuji to, jak z pro mě náročných věcí dokázala udělat zvládnutelná sousta. Od zakotvení celkového vyznění webu, přes focení (na finální jsem se dokonce i těšila!) po sladění všech funkčních detailů. Katko, děkuji.

Romana Tichá

www.romanaticha.cz

Jste připravené posunout svůj byznys a jeho vizuál ke hvězdám?