Co o naší spolupráci řekli mí srdcoví klienti

Katarina Kulhava - webdesign a brand, fo

K vykopnutí svého copywriting byznysu jsem potřebovala webovku. Už jsem byla rozhodnutá, že si to udělám sama. Měla jsem to „všechno“ rozmyšlený – texty, fonty, barvy, logo, nakoupenou doménu i hosting… Jaká velká chyba by to byla! Pravděpodobně bych nad tím seděla ještě teď.

Naštěstí jsem při hledání inspirace narazila na webovku, která mě okamžitě oslovila svojí svěžestí a lehkostí. Odkaz v patičce mě vzal na stránky Kataríny a já okamžitě vyměnila svoje odhodlání „si to udělat sama“ za odhodlání, že mi to musí udělat Katka.

Do dvou dnů jsem Katce vysvětlovala svoji vizi na Zoomu. Nejvíc času věnovala tomu pochopit, co jsem zač, co je moje mise a jak moji osobnost vložit do nové webovky tak, abych si přitáhla ty správné klienty. Pak už jsem jen hodila nohy na stůl, věnovala se svému byznysu, zatímco Katka dala všechny střípky skládanky dohromady.

Průběžně jsme se radily a ladily a před očima mi Katka do měsíce vytvořila dvojjazyčné stránky, do kterých jsem se zamilovala. Můžu teď hrdě prezentovat svůj byznys na vlastní platformě. Katku doporučuju svým přátelům i klientům a věřím, že naše spolupráce zdaleka nekončí.

Teny Vichová

copywriter & storyteller, www.tenytales.com

Měla jsem přesnou představu barev a vytvořit hravý web pro dospěláky, ale zachycený očima dětí. Že to bude hodně dobrý jsem věděla a když jsem otevřela první nástřel webu, tak mi padla brada, fakt nekecám.
Jedním slovem WAU. Katarínka naplnila mou představu o jednoduchém webu v kombinaci zelené a žluté a mnohem víc, doplnila o jemné prvky a hlavně vystihla nádech, myšlenku i radost, kterou prostřednictvím lesa dávám do světa. Nejen, že na web s nadšením koukám, ale jednotlivé dílky projektu se mi díky webu mnohem snáž skládají. 
Katarínko ještě jednou děkuji za Tvou skvělou práci.

Iva Smutková

Zážitkové a edukativní programy, www.lesobjevovani.cz

Zdravím Vás Kataríno, wau – toto je můj web. Tak to je fakt nádhera. Ani jsem si to takhle nepředstavovala, (na to moje představy ani nestačily).
Přesně jste navnímala, kdo jsem a co chci. A co víc, pomohla jste mi obrousit ten drahokam, který nosím. A možnost ukázat ho ostatním.
Děkuji za Vaši vnímavost a podporu, která celou tuto naši spolupráci provází.

Alena Žilová Rašovská

masáže s přesahem, www.skvelemasaze.cz

Čistý, jemný, minimalistický a měla by z něj být cítit péče a důvěra – takový měl být redesignovaný web www.petravickova.cz. Oslovila jsem Katku, která mou představu splnila do poslední kaňky. Kromě perfektně nadesignovaných stránek mi pomohla vyladit brandové barvy a vytvořila logo. Oceňuju, jak mě pohotově provedla všemi změnami v propojení všemožných systémů. A s radostí největší jsem jí předala starost o zálohu a aktualizaci webu. Děkuji za komplexní službu, pečlivý přístup a těším se, jak web poběží pod jejím dohledem.

Petra Vicková

copywriterka, www.petravickova.cz

Děkuji Kataríně za hezký a čistý web, který je podle mých představ. Děkuji za velmi rychlou komunikaci a opravdu příjemnou spolupráci, ke které se s Katarínou určitě budu vracet.

Romana Vrzalová

fotografka, www.romanavrzalova.com

Děkuji Ti za nový autentický a profesionální vzhled osobního webu a krásné fotky na něm! A jak jsem k němu přišla?
Po dvou letech mé laické snahy doladit si osobní web k dokonalosti, jsem vážně moc ráda, že jsem potkala Katku a dohodla na jeho předělání právě s ní.
Jako profesionálka se ihned pustila do jeho tvorby, navrhla mi několik barevných variant a struktur webu. Z její práce bylo patrné, že ví, co dělá a má přehled o tom, co právě frčí.
Jak to tak v životě chodí, nebyl to proces úplně snadný a obě jsme asi přišly na to, že přetvářet něco starého na něco nového, je mnohem náročnější, než od základu tvořit něco nového, ale když to po prvním neúspěchu a prvních technických problémech nevzdáme, může na ten druhý pokus vzniknout něco ještě mnohem hezčího a zajímavějšího!
A přesně takto se „narodil“ můj nový web.
Katko, ještě jednou Ti děkuji a přeji Ti mnoho dalších spokojených klientů.
Diana Laurichová

koučka & lektorka aero&fly jógy, www.dianalaurichova.cz

Katka mi v katalogu rebelek podnikatelek padla do oka svou přirozeností. Chtěla jsem parádní fotky na web, ale ne nic příliš strojeného, oficiálního. A chtěla jsem si to užít, dopřát si celé to profi focení. A s Katkou to bylo prostě fajn, uvolněné, pohodové až hravé. Celý den jsem si opravdu užila a mám spoustu krásných fotek, Katka je zpracovala rychle a podle mých přání. Už přemýšlím o další příležitosti k objednání jejích služeb.

Jana Kučerová

psychoterapeut, www.podkrovy.cz

Bola to plánovaná rýchloakcia, kde nakoniec nič nevyšlo podľa predstáv.
Dážď šľahal do okien, ateliérom sa plížilo spliepňavé svetlo (nočná mora fotografa), a na plánované fotenie v jarnej prírode sme mohli zabudnúť.
Napriek tomu Kataríne, ktorá nás fotila, nezišiel z tváre úsmev počas celého fotenia (fakt, prisahám!).
Vo finále sa jej podaril majstrovský kúsok a sme neskutočne spokojné. Zachytila nás a esenciu LA SCHOLA dokonalo.
Ludmila Hoosová

Byznys akademie pro sebevědomé ženy, www.laschola.cz

Jsem nadšená z celé spolupráce! S Katarinou jsme si nejdřív daly konzultaci, kde jsme řešily vše od prostorů, kde bych chtěla fotit, přes oblečení a hlavně důležité rozložení fotek. Na které straně fotky budu já, kde bude text, kterým směrem se budu dívat, atd. atd. Katarína mi pomohla vybrat perfektní místo, respektive mi poslala pár návrhů a já si vybrala to perfektní pro mě. Konzultovaly jsme spolu propriety, které by bylo fajn vzít s sebou, oblečení, které mít na sobě, namalovaná – nenamalovaná (já vizážistku nepotřebovala, zvládla jsem to sama, ale nabízí i to), obutá – neobutá (miluju barefoot, takže volba byla jasná ), a další a další drobnosti, díky kterým jsme doladily každou fotku tak, aby odrážela perfektně mou osobnost, můj brand a sedla do webovek jako **del na hrnec. Posuďte samy… předtím tam byly fotky ze šablony, web byl fajn, ale takové bez duše trochu. Teď? Je to prostě boží a jsem nadšená. Z každé stránky dýchám JÁ a MŮJ BRAND. Jsem fakt nadšená a Katarínu vřele doporučuji.
Monika Boušková

správa webu a e-mailing, www.monikabouskova.cz

Jste připravené posunout svůj byznys a jeho vizuál ke hvězdám?