CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘEKLI MÍ SRDCOVÍ KLIENTI

WEBDESIGN

Čistý, jemný, minimalistický a měla by z něj být cítit péče a důvěra – takový měl být redesignovaný web www.petravickova.cz. Oslovila jsem Katku, která mou představu splnila do poslední kaňky. Kromě perfektně nadesignovaných stránek mi pomohla vyladit brandové barvy a vytvořila logo. Oceňuju, jak mě pohotově provedla všemi změnami v propojení všemožných systémů. A s radostí největší jsem jí předala starost o zálohu a aktualizaci webu. Děkuji za komplexní službu, pečlivý přístup a těším se, jak web poběží pod jejím dohledem.

Petra Vicková

Copywriterka, www.petravickova.cz

WEBDESIGN & BRANDPHOTO

Na spolupráci s Katarínou nejvíce oceňuji to, jak z pro mě náročných věcí dokázala udělat zvládnutelná sousta. Od zakotvení celkového vyznění webu, přes focení (na finální jsem se dokonce i těšila!) po sladění všech funkčních detailů. Katko, děkuji.
Romana Tichá

business coach, www.romanaticha.cz

WEBDESIGN

Děkuji Kataríně za hezký a čistý web, který je podle mých představ. Děkuji za velmi rychlou komunikaci a opravdu příjemnou spolupráci, ke které se s Katarínou určitě budu vracet.

Romana Eisele

Fotografka, www.romanaeisele.com

WEBDESIGN & BRANDPHOTO

Děkuji Ti za nový autentický a profesionální vzhled osobního webu a krásné fotky na něm! A jak jsem k němu přišla?
Po dvou letech mé laické snahy doladit si osobní web k dokonalosti, jsem vážně moc ráda, že jsem potkala Katku a dohodla na jeho předělání právě s ní.
Jako profesionálka se ihned pustila do jeho tvorby, navrhla mi několik barevných variant a struktur webu. Z její práce bylo patrné, že ví, co dělá a má přehled o tom, co právě frčí.
Jak to tak v životě chodí, nebyl to proces úplně snadný a obě jsme asi přišly na to, že přetvářet něco starého na něco nového, je mnohem náročnější, než od základu tvořit něco nového, ale když to po prvním neúspěchu a prvních technických problémech nevzdáme, může na ten druhý pokus vzniknout něco ještě mnohem hezčího a zajímavějšího!
A přesně takto se „narodil“ můj nový web.
Katko, ještě jednou Ti děkuji a přeji Ti mnoho dalších spokojených klientů.
Diana Laurichová

koučka & lektorka aero&fly jógy, www.dianalaurichova.cz

BRANDPHOTOGRAPHY

Katka mi v katalogu rebelek podnikatelek padla do oka svou přirozeností. Chtěla jsem parádní fotky na web, ale ne nic příliš strojeného, oficiálního. A chtěla jsem si to užít, dopřát si celé to profi focení. A s Katkou to bylo prostě fajn, uvolněné, pohodové až hravé. Celý den jsem si opravdu užila a mám spoustu krásných fotek, Katka je zpracovala rychle a podle mých přání. Už přemýšlím o další příležitosti k objednání jejích služeb.

Jana Kučerová

Psychoterapeut, www.podkrovy.cz

BRANDPHOTOGRAPHY

Bola to plánovaná rýchloakcia, kde nakoniec nič nevyšlo podľa predstáv.
Dážď šľahal do okien, ateliérom sa plížilo spliepňavé svetlo (nočná mora fotografa), a na plánované fotenie v jarnej prírode sme mohli zabudnúť.
Napriek tomu Kataríne, ktorá nás fotila, nezišiel z tváre úsmev počas celého fotenia (fakt, prisahám!).
Vo finále sa jej podaril majstrovský kúsok a sme neskutočne spokojné. Zachytila nás a esenciu LA SCHOLA dokonalo.
Ludmila Hoosová

Byznys akademie pro sebevědomé ženy, www.laschola.cz

BRANDPHOTOGRAPHY

Jsem nadšená z celé spolupráce! S Katarinou jsme si nejdřív daly konzultaci, kde jsme řešily vše od prostorů, kde bych chtěla fotit, přes oblečení a hlavně důležité rozložení fotek. Na které straně fotky budu já, kde bude text, kterým směrem se budu dívat, atd. atd. Katarína mi pomohla vybrat perfektní místo, respektive mi poslala pár návrhů a já si vybrala to perfektní pro mě. Konzultovaly jsme spolu propriety, které by bylo fajn vzít s sebou, oblečení, které mít na sobě, namalovaná – nenamalovaná (já vizážistku nepotřebovala, zvládla jsem to sama, ale nabízí i to), obutá – neobutá (miluju barefoot, takže volba byla jasná ), a další a další drobnosti, díky kterým jsme doladily každou fotku tak, aby odrážela perfektně mou osobnost, můj brand a sedla do webovek jako **del na hrnec. Posuďte samy… předtím tam byly fotky ze šablony, web byl fajn, ale takové bez duše trochu. Teď? Je to prostě boží a jsem nadšená. Z každé stránky dýchám JÁ a MŮJ BRAND. Jsem fakt nadšená a Katarínu vřele doporučuji.

Monika Boušková

správa webu a e-mailing, www.monikabouskova.cz

BRANDPHOTOGRAPHY

Musím se s Vámi podělit o to, co mi právě přistálo v emailu. Jsem tak nadšená, že projíždím fotky pořád dokola a vybírám kterou a kam dáme na web… Pokud toužíte po brandových fotkách, které budou vyzařovat přesně to, co chcete, tak rozhodně využijte služeb Katariny. Nejen, že během focení je to všechno tak pohodové, že se necítíte vůbec špatně, že na vás koukají kolemjdoucí… Její výběr těch nejlepších fotek je prostě TOP! Má to v oku, holka jedna šikovná. A z toho portrétu  jsem nadšená! Asi to z mých slov cítíte, ale já jsem prostě neskutečně spokojená s výsledkem naší práce ❤ Katarina Kulhava Mockrát děkuji

Michaela Wanke

tvoří svatby v boho stylu, www.svatbaprovilu.cz

Jste připravené posunout svůj byznys a jeho vizuál ke hvězdám?